white balance 2
WHD2020

17 квітня  - Всесвітній День Гемофілії

Tема цьогорічного Всесвітнього Дня Гемофілії  «Прийми участь» 
Це заклик до дії, який допоможе впровадити бачення Всесвітньої Федерації Гемофілії «Лікування для всіх» на загальносвітовому та глобальному рівнях.
Таким чином WFH заохочує всіх до участі в сприянні підвищення обізнаності про спадкові порушення коагуляції та необхідності забезпечення доступу до адекватної допомоги в усьому світі.  
Підтримуючи цю ініціативу, ви відіграєте значну роль в досягненні, такої  важливої мети, як доступ до лікування для всіх.

shutterstock 1626588280

COVID-19 (КОРОНАВІРУСНА ХВОРОБА 2019) ПАНДЕМІЯ СПРИЧИНЕНА SARS-COV-2: ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ WFH  ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ГЕМОФІЛІЄЮ

Деяка ключова інформація з цих рекомендацій:

  • Немає причин змінювати рекомендовану схему лікування.
  • Наразі немає підстав переживати щодо дефіциту, проблем виробництва або переривання в ланцюгу поставок препаратів.
  • Карантинні заходи та соціальна дистанція є найважливішими інструментами для зменшення ризику інфікування.
  • Мінімізуйте необхідність відвідування медичних працівників у лікарнях. Не ургентну допомогу та планові операції слід відкласти.
  • Пам’ятайте, що конкретні гігієнічні заходи, такі як: регулярне миття рук з милом, обмеження торкань до обличчя, уникнення розпилювання аерозольних частинок під час кашлю та підтримання відстані не менше 2 метрів (6 кроків) від інших людей, являються ключовими для запобігання передачі коронавірусу.

 Щоб ознайомитись з повною версією рекомендацій WFH перейдіть на посилання.


UA/HEM/2004/0025