ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Інформаційно-освітній ресурс професіоналів охорони здоров'я, присвячений спадковим коагулопатіям.

Даний ресурс містить індивідуально направлену інформацію, що надається у відповідь на запит фахівця в галузі медицини.

Для отримання доступу до матеріалів сайту, будь ласка, зареєструйтесь.

 

Увійти

Якщо у вас вже є обліковий запис, ви можете увійти тут.

Вхід

Я, чиє ім’я зазначено в реєстраційній формі за адресою https://hema.com.ua/register (LINK OF NEW PAGE), надаю ТОВ «Рош Україна» («Товариство») свою добровільну згоду на збір, обробку, використання та передачу моїх персональних даних у базі(ах) персональних даних Товариства, володільцем якої є зазначене Товариство, з метою реалізації відносин у сфері комунікацій, взаємодії Товариства з спеціалістами в сфері охорони здоров’я, для ведення статистики, проведення корпоративних та інших заходів, програм, здійснення господарської діяльності, ведення бухгалтерського та податкового обліку, дотримання внутрішніх правил у процесі діяльності Товариства.

Згода надається на збір, зберігання, обробку та передачу (в/на будь-яких паперових, та/або електронних носіях, в т.ч. автоматизованих електронних системах, картотеках) наступних моїх персональних даних: ПІБ, електронна адреса (пошта), зазначена при реєстрації на сайті https://hemophiliaukraine.com

Згода надається на термін, необхідний для досягнення/реалізації мети, зазначеної вище, і може бути відкликана за моєю письмовою заявою, направленою Товариству. Погоджуюся, що, у разі необхідності, мої персональні дані можуть бути передані третім особам без повідомлення мене про це, з умовою збереження конфіденційності персональних даних. Мені відомо про мої законні права як суб’єкта персональних даних.

Я також підтверджую, що маю право надавати послуги третім особам, включаючи Товариство, відвідувати заходи Товариства, а також, гарантую, що в разі надання мною послуг Товариству, такі послуги будуть надаватися у вільний від основної роботи час. Цим також надаю свою згоду на отримання від Товариства (та його представників) інформаційних повідомлень, листів (включаючи ті, які надсилаються засобами мобільного або електронного зв’язку, наприклад, через e-mail. При цьому я розумію, що можу відмовитися у будь-який момент від отримання таких повідомлень, надіславши Товариству письмову заяву про це.